Peredele
Et söögi ootamise aeg ei tunduks pikk, on pakkuda mitmeid meelelahutusi.

Võimalus on laenutada sportlikke- ja seltskonna mänge: Sugpallireketid, petanque, kriket, lendav taldrik, kabe-male, twister või sõita jõel vesijalgrattaga.Laste mänguväljak

Meie väärtustame pere ja lastega koosveedetud kvaliteetset aega. Sellepärast on Vapramäe Forellis palju mõeldud just sellele, kuidas saaksid täiskasvanud rahulikult einet nautida, vestelda ja samas on lastel tore eakaaslastega mängida mänguväljakul.

Mänguväljakul on piraadilaevana stiliseeritud ronimiskeskus, kus iga laps võib end kujutleda Suureks Merekaruks, vaadata binokliga silmapiiri ja roolida oma uhket laeva. Samas saab ka ronida, liugu lasta ja köiega turnides oma osavust proovida.

Väiksematele mudilastele on aiaga piiratud ala, et ei tekiks ahvatlust tiiki uudistama minna. Aiakeses on kiiged, mängumaja ja liivakast vajaminevate liivavormide, kühvlite ja autodega. Lastel jätkub tegevust kohe pikemaks trallitamiseks, aga saab ka näiteks koos mängida palli, sulgpalli või hoogsalt batuudil hüpata. Kui muidu tundub batuut vanematele ohtlik ja ebaturvaline, siis meil on ka sellele mõeldes tehtud ainulaadne uuendus- batuut on maapeal ehk kaevatud maa sisse ja hüppama minek ja maha tulek on vaid astumise vaev.

Üle platsi söögikohtaelt näeb hästi kuidas lastel mängimine läheb, aga on ka päris mänguväljaku lähedal võimalust istuda.

On võimalus ka pidada meeleolukat sünnipäeva katusega lahtises majakeses, mis asub mänguväljaku juures.

Võimalus sõita vesirattaga ja aerutada sõudepaatidega.

Vapramäe Forell, tel +372 5362 6666, e-mail: info@vapramae.ee